Plany dietetyczne i suplementacyjne

Współpraca długoterminowa jest dla Ciebie, jeśli potrzebujesz wsparcia w realizacji swojego celu sylwetkowego i zdrowotnego i chcesz zmienić swój dotychczasowy tryb życia na zdrowszy.

Plany dietetyczne są przygotowywane w oparciu o informacje z kwestionariusza, pierwszego online lub stacjonarnego wywiadu, wyników badań oraz analizy składu ciała. Ukierunkowane są pod kątem Twoich potrzeb i oczekiwań.

Fundamentem każdego planu dietetycznego są indywidualne jadłospisy żywieniowe i celowana suplementacja, która układana jest na podstawie aktualnych rekomendacji i badań naukowych. Oprócz tego zapewniam Tobie stałą edukację na temat snu, rytmów okołodowych, odżywiania, nawodnienia, metod biohackingu, oddechu i aktywności fizycznej, co pozwoli Ci nie tylko na poprawę samopoczucia i sylwetki, ale w dalszych etapach będzie gwarantowało utrzymanie wypracowanych efektów.

W ramach współpracy dietetycznej zwiększysz poziom swojej świadomości na temat jednostki chorobowej, z którą się do mnie zgłaszasz. Otrzymasz najskuteczniejsze narzędzia do jej wyeliminowania razem ze wsparciem przez cały okres trwania procesu.

Scroll to Top