Układanie jadłospisów

Racjonalne żywienie stanowi fundament dobrego zdrowia psychicznego i fizycznego. Dzięki odpowiedniemu odżywianiu możesz znacząco podnieść poziom swojej energii, poprawić samopoczucie, funkcje kognitywne mózgu i wyeliminować choroby metaboliczne.

Jadłospisy są ustalane w oparciu o prowadzony przez Ciebie tryb życia i preferencje smakowe. Dania są proste, szybkie i bazują na powszechnych produktach spożywczych. Jadłospisy tworzone są w oparciu o produkty sezonowe z dostępem do przejrzystej listy zakupów i szczegółowej instrukcji przyrządzania dań. Do indywidualnie ułożonych jadłospisów otrzymasz listę zamienników produktów spożywczych oraz materiały jak nie marnować i nie wyrzucać jedzenia.

W przypadku występujących jednostek chorobowych model żywienia jest dostosowywany zgodnie z aktualnymi rekomendacjami i badaniami naukowymi, w celu zoptymalizowania efektów.

Jadłospis w pierwszych etapach współpracy stanowi narzędzie do wytworzenia zdrowych nawyków żywieniowych, które z czasem pozwolą na przejście do intuicyjnego modelu jedzenia.

Scroll to Top