Współpraca dietetyczna

Zarezerwuj swój termin wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Wypełnij kwestionariusz żywieniowy i prześlij go razem z wynikami badań przed spotkaniem.

Po konsultacji otrzymasz pełen pakiet plików i zaleceń do dietoterapii.

Pierwsza konsultacja dietetyczna

WYWIAD ŻYWIENIOWY

Podczas pierwszego spotkania przeprowadzę z Tobą wywiad na temat Twojego aktualnego trybu życia oraz sposobu odżywiania, odnosząc się do odpowiedzi z kwestionariusza. Dokonam oceny stanu Twojego zdrowia, biorąc pod uwagę całą Twoją historię oraz wyniki badań. Opowiesz o swoich celach i oczekiwaniach względem współpracy ze mną. Zebrane informacje wykorzystam do ustalenia indywidualnych zaleceń w dietoterapii.

ANALIZA SKŁADU CIAŁA I POMIARY CENTYMETREM

Podczas pierwszego stacjonarnego spotkania wykonam analizę składu ciała na sprzęcie marki tanita oraz pomiary centymetrem. Badanie oceni poziom Twojej tkanki tłuszczowej, wisceralnej, poziom masy mięśniowej, zawartość wody, wiek metaboliczny oraz Twoje podstawowe i całkowite zapotrzebowanie kaloryczne. Wyniki szczegółowo omówię w odniesieniu do Twojego stylu życia oraz wyników badań krwi.

ANALIZA WYNIKÓW BADAŃ

Dokonam szczegółowej interpretacji wyników badań morfologii, gospodarki hormonalnej, gospodarki glukozowo-insulinowej, lipidogramu, parametrów badających pracę wątroby, nerek i pozostałych specyficznych markerów pracy narządów wewnętrznych. Celem jest zaobserwowanie występujących u Ciebie trendów w organizmie i wprowadzenie odpowiedniej suplementacji i zaleceń dietetycznych.

Jeśli nie posiadasz aktualnych badań, prześlę listę wraz z prawidłowym przygotowaniem do ich wykonania na Twojego maila.

EDUKACJA ŻYWIENIOWA

Edukacja żywieniowa jest dla mnie jednym z najistotniejszych elementów współpracy. Przez cały okres wspólnej pracy będziesz otrzymywać indywidualne materiały w postaci plików pdf., które są formą streszczonych badań naukowych, zaleceń dietetycznych i porad w kontekście Twojego problemu zdrowotnego i stylu życia. Materiały dydaktyczne mają za zadanie podnieść poziom Twojej świadomości w kontekście odżywiania, rytmów okołodobowych, aktywności fizycznej, suplementacji, snu, nawodnienia i sposobu myślenia.

JADŁOSPIS ŻYWIENIOWY

Racjonalne odżywianie stanowi fundament dobrego stanu zdrowia oraz samopoczucia. W ramach współpracy przygotuję dla Ciebie indywidualny jadłospis żywieniowy, który będzie spójny z Twoim prowadzonym trybem życia, stanem zdrowia, preferencjami żywieniowymi oraz celem. Zapewnię przejrzystą listę zakupów, instrukcję przyrządzania dań oraz listę zamienników.

SUPLEMENTACJA

Na podstawie zabranych informacji podczas pierwszego wywiadu, kwestionariusza, wyników badań oraz trwającej współpracy przygotuję dla Ciebie indywidualną suplementację. Wprowadzę związki konieczne i poparte badaniami naukowymi, które mają wspomóc działania w realizacji Twojego celu. Otrzymasz ode mnie dostęp do Twojego pliku w arkuszu Excel, w którym określam: nazwę związku, okres stosowania, dawkę, porę suplementacji, linki do sprawdzonych i skutecznych marek oraz wyjaśnienie zastosowania.

PRZYGOTOWANIE DO KONSULTACJI

Na spotkanie stacjonarne nie musisz się w żaden sposób przygotowywać, ani niczego ze sobą zabierać. Dla klientów, którzy wybierają się na konsultację samochodem po obu stronach budynku przy ulicy Langiewicza 7 i Reformackiej znajdują się miejsca parkingowe.

Po dokonaniu rezerwacji do konsultacji online otrzymasz link do platformy google meet.

OFERTA

Na zakończenie spotkania przedstawię Ci indywidualny plan działania oraz oszacuję realny czas, niezbędny do osiągnięcia przez Ciebie wymarzonego celu i całej dietoterapii.

Pierwsza konsultacja dietetyczna potrwa 1-1.5h.

Scroll to Top